- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Информация о заказчике
Название
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Фискальный код / IDNO
79592
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 11:41:34
Последнее изменение
25.10.2021 12:29:52
MTender ID
Код CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Документы процедуры покупки
Buna ziua, detineti schemele la panouri electrice?
26.10.2021 13:43
Ответ на разъяснение: Shemele la panouri electrice sînt strict numai pentru uz intern de serviciu.
Pentru a efectua masurarile de laborator avem nevoie de shemele electrice nonofilare (inclusiv si schimbarile daca au avut loc), o sa le prezentati OE desemnat cistigator?
27.10.2021 11:11
Ответ на разъяснение: Schemele vor fi prezentate numai operatorului cîștigător.
Название лота : Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
66666.67 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
66,666.67
MDL
Период разъяснений:
25.10.2021 11:44:47 - 29.10.2021 11:00:00
25.10.2021 11:44:47 - 29.10.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
29.10.2021 11:00:00 - 01.11.2021 12:00:00
29.10.2021 11:00:00 - 01.11.2021 12:00:00