- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Информация о заказчике
Название
Ministerul Afacerilor Interne
Фискальный код / IDNO
1006601000130
Адрес
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare, 75
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 10:47:42
Последнее изменение
25.10.2021 10:55:21
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
266666 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
266,666.00
MDL
Период разъяснений:
25.10.2021 10:53:56 - 01.11.2021 10:00:00
25.10.2021 10:53:56 - 01.11.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
01.11.2021 10:00:00 - 08.11.2021 11:00:00
01.11.2021 10:00:00 - 08.11.2021 11:00:00