- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Информация о заказчике
Название
IMP Chisinauproiect
Фискальный код / IDNO
1003600098931
Адрес
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Miron Costin 17/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 10:13:46
Последнее изменение
01.11.2021 11:46:30
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
67000 MDL
ID
a57a0aa0-feab-43bf-be98-aa702ec80ccb
Минимальный шаг
500
Срок действия договора
От 04.11.2021 11:15:43 До 31.12.2021 11:15:43
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 03.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt_bunuri accesorii si echipament computer octombrie.pdf
-
Документация атрибуции
25.10.2021 10:18:24
anunt_bunuri accesorii si echipament computer octombrie.pdf
Echipament şi accesorii pentru computer
Документация атрибуции
25.10.2021 10:18:24
anunt_bunuri accesorii si echipament computer modificat.pdf
-
Документация атрибуции
26.10.2021 10:44:54
anunt_bunuri accesorii si echipament computer modificat.pdf
Echipament şi accesorii pentru computer
Документация атрибуции
26.10.2021 10:44:54
Buna ziua! Procesorul Intel i5-10400F BOX - 3 buc. nu are nucleu video intergrata. Dvs.solicitati numai 2 buc - VGA RTX 3060Ti/RTX 3070. Dvs. nu aveti nevoie de cartela video sau nucleu video incorporat in al trelea calculator? Multumim.
25.10.2021 11:26
Ответ на разъяснение: Buna ziua, pentru un computer avem cartela video.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
67,000.00
MDL
Период разъяснений:
25.10.2021 10:18:24 - 30.10.2021 10:00:00
25.10.2021 10:18:24 - 30.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
30.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00
30.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00