- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Paravane medicale
Paravane medicale
Paravane medicale
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Фискальный код / IDNO
1003600152606
Адрес
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Serviciul achizitii publice
Контактный телефон
022250809, 022250707
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 10:03:23
Последнее изменение
26.10.2021 9:17:56
MTender ID
Код CPV
39100000-3
-
Mobilier
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Paravane medicale
Executat din țeavă din inox cu 3 elemente (secțiuni). Montat pe 2 roți, structură pliantă. Material de acoperire paravană: draperii din plastic lavabil. Dimensiuni: deschis înălțime165-190cm x lungime 170-200cm; închis înălțime 165-190cm x lungime 60-70cm. Masa unei secțiuni, nu mai mult de 10 kg.
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Paravane medicale
8000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
8,000.00
MDL
Период разъяснений:
25.10.2021 10:10:31 - 27.10.2021 10:00:00
25.10.2021 10:10:31 - 27.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
27.10.2021 10:00:00 - 01.11.2021 9:30:00
27.10.2021 10:00:00 - 01.11.2021 9:30:00