- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Mentenanța stației de telefon
Mentenanța stației de telefon
Mentenanța stației de telefon
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Фискальный код / IDNO
1003600152606
Адрес
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Serviciul achizitii publice
Контактный телефон
022250809, 022250707
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
25.10.2021 9:01:51
Последнее изменение
25.10.2021 11:48:07
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Mentenanța stației de telefon
• Servicii de menținere în lucru, verificare, upgrade și update a stației de telefon Ericsson md 110
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Mentenanța stației de telefon
24000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
24,000.00
MDL
Период разъяснений:
25.10.2021 9:05:31 - 29.10.2021 10:00:00
25.10.2021 9:05:31 - 29.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
29.10.2021 10:00:00 - 08.11.2021 9:30:00
29.10.2021 10:00:00 - 08.11.2021 9:30:00