- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționaraea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Achiziționarea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Achiziționarea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Информация о заказчике
Название
Liceul Teoretic Magdacesti
Фискальный код / IDNO
1012620009429
Адрес
4829,
MOLDOVA,
s.Măgdăceşti,
Criuleni,
str.Stefan cel Mare 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.10.2021 17:26:11
Последнее изменение
30.12.2021 12:32:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Achiziționarea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Achiziționarea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
723789 MDL
ID
244d0ca1-548e-497c-89e3-32837f4d2467
Документы процедуры покупки
lt măgdăcești caiet de sarcini.general.doc
Caiet de sarcini
Документация атрибуции
23.10.2021 17:38:22
lt măgdăcești caiet de sarcini.general.doc
Caiet de sarcini
Документация атрибуции
23.10.2021 17:38:22
Buna ziua! Explicati Va rog:
1. care este grosimea termoizolatiei la reteaua exterioara de agent termic p.9 CS;
2. care este tipul, Bloc-perete pentru subsol - p.10 CS;
3. in doc de licitatie nu se observa garantia pentru oferta, ori nu se cere?
27.10.2021 18:11
Ответ на разъяснение: Bună seara! 1. Grosimea termoizolației la rețeaua de agent termic e de 10 cm. 2. Pereții din subsol sunt construiți din blocuri de beton. 3. Nu cerem garanție bancară, dar oferta Dumneavoastră trebuie să fie valabilă 60 de zile.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
723,789.00
MDL
Период разъяснений:
23.10.2021 17:38:22 - 28.10.2021 14:00:00
23.10.2021 17:38:22 - 28.10.2021 14:00:00
Период подачи заявок:
28.10.2021 14:00:00 - 05.11.2021 15:00:00
28.10.2021 14:00:00 - 05.11.2021 15:00:00