- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Информация о заказчике
Название
IMSP CS Cucuruzeni
Фискальный код / IDNO
1013606002793
Адрес
MD-3522,
MOLDOVA,
s.Cucuruzeni,
Orhei,
s. Cucuruzeni r. Orhei
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.10.2021 16:47:26
Последнее изменение
07.12.2021 14:53:21
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
1506530.17 MDL
ID
4dd47f9e-0283-47dd-ad93-6e3cab17e967
Документы процедуры покупки
Din ce considerent sa solicitat cifra medie de afaceri 3 000 000 lei? Încălcați legea, la așa sumă alocată e destul și 750 000. O să contestăm dacă nu modificați această cerință abuzivă.
26.10.2021 13:14
Ответ на разъяснение: Cifra de afaceri impusă operatorilor economici a fost stabilită în conformitate cu prevederile art.21 din Legea privind achizițiile publice nr.131 din 03..07.2015
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,506,530.17
MDL
Период разъяснений:
22.10.2021 16:52:12 - 27.10.2021 14:00:00
22.10.2021 16:52:12 - 27.10.2021 14:00:00
Период подачи заявок:
27.10.2021 14:00:00 - 04.11.2021 12:00:00
27.10.2021 14:00:00 - 04.11.2021 12:00:00