- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipament pentru militari
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini.
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini.
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Фискальный код / IDNO
1006601000473
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.10.2021 15:56:31
Последнее изменение
25.10.2021 10:53:22
MTender ID
Код CPV
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Tricou din bumbac, culoare neagră
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Статус
Активный
Оценочная стоимость
303529.08 MDL
ID
5598b497-4284-4770-8d06-60f961f507b7
Минимальный шаг
303.53
Срок действия договора
От 03.11.2021 17:21:05 До 30.12.2021 17:21:05
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.11.2021 15:00:00
Название лота : Bocanci din piele naturală cu carâmb înalt, culoare neagră (iarnă)
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Статус
Активный
Оценочная стоимость
304583.34 MDL
ID
751a1b2e-d464-4f0a-b267-b5ed60c46676
Минимальный шаг
304.58
Срок действия договора
От 03.11.2021 17:22:37 До 30.12.2021 17:22:37
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.11.2021 15:18:30
Название лота : Centură tactică, culoare neagră
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Статус
Активный
Оценочная стоимость
30000 MDL
ID
08df8d65-2535-4689-aa9c-723ed45a4d92
Минимальный шаг
150
Срок действия договора
От 03.11.2021 17:23:41 До 30.12.2021 17:23:41
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.11.2021 15:37:00
Документы процедуры покупки
anexele la caietul de sarcini.docx
Anexele la Caietul de sarcini
Технические характеристики
22.10.2021 16:25:43
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Centură tactică, culoare neagră
30000 MDL
Название лота : Bocanci din piele naturală cu carâmb înalt, culoare neagră (iarnă)
304583.34 MDL
Название лота : Tricou din bumbac, culoare neagră
303529.08 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
638,112.42
MDL
Период разъяснений:
22.10.2021 16:25:43 - 27.10.2021 14:00:00
22.10.2021 16:25:43 - 27.10.2021 14:00:00
Период подачи заявок:
27.10.2021 14:00:00 - 01.11.2021 15:00:00
27.10.2021 14:00:00 - 01.11.2021 15:00:00