- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Formulare de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
Formulare de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
Formulare de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Фискальный код / IDNO
1003600150783
Адрес
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.10.2021 14:52:50
Последнее изменение
25.10.2021 11:13:42
MTender ID
Код CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Formularelor de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
Formularelor de evidență primară (medicală) pentru anul 2022 conform anuntului de participare si tabel oferta
Документы процедуры покупки
Nu coincide lista formularelor și cantitățile din tabel oferta cu anunț de participare. Care este cea corectă?
25.10.2021 11:09
Ответ на разъяснение: Buna ziua, tabelul oferta a fost ajustat conform anuntului de participare.
Название лота : Formularelor de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
34868.33 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
34,868.33
MDL
Период разъяснений:
22.10.2021 14:55:38 - 02.11.2021 14:00:00
22.10.2021 14:55:38 - 02.11.2021 14:00:00
Период подачи заявок:
02.11.2021 14:00:00 - 08.11.2021 10:00:00
02.11.2021 14:00:00 - 08.11.2021 10:00:00