- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de pază conform necesităților anului 2022
Serviciil de pază conform necesităților anului 2022 conform Caietului de sarcini
Serviciil de pază conform necesităților anului 2022 conform Caietului de sarcini
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.10.2021 14:10:24
Последнее изменение
22.10.2021 14:36:04
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : 1. Servicii de supraveghere și pază tehnică a imobilelor IP USMF ”Nicolae Testemițanu”
Asigurarea intervenției grupei de reacționare operativă la semnalulul de alarmă la declanșarea butonului de alarmă și pază centralizată, conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Название лота : 2. Servicii de pază fizică a Blocului didactic nr.1 și Complexului Sociocultural Universitar
Conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Название лота : 3. Servicii de pază fizică a căminelor Campusului Studențesc
Conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : 2. Servicii de pază fizică a Blocului didactic nr.1 și Complexului Sociocultural Universitar
750000 MDL
Название лота : 1. Servicii de supraveghere și pază tehnică a imobilelor IP USMF ”Nicolae Testemițanu”
130000 MDL
Название лота : 3. Servicii de pază fizică a căminelor Campusului Studențesc
3258000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
4,138,000.00
MDL
Период разъяснений:
22.10.2021 14:36:04 - 02.11.2021 16:00:00
22.10.2021 14:36:04 - 02.11.2021 16:00:00
Период подачи заявок:
02.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 16:00:00
02.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 16:00:00