- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajarea teritoriului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajarea teritoriului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Информация о заказчике
Название
Primaria com. Bubuieci
Фискальный код / IDNO
1007601010459
Адрес
2081,
MOLDOVA,
s.Bubuieci,
mun.Chişinău,
Toader Bubuiog 28
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.10.2021 13:19:38
Последнее изменение
17.12.2021 11:31:39
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.1 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajare la I.E.T. nr.1 din com. Bubuieci.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
598550.38 MDL
ID
6ab0f5dc-64ff-43a3-9f35-05fc5d2ddbe4
Название лота : Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajare la I.E.T. nr.2 din com. Bubuieci.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
536003.92 MDL
ID
39e0041a-fcc3-4f47-ac02-b636b324ffde
Документы процедуры покупки
lista cu cantitățile de lucrări lot1.pdf
Caiet de sarcini/formularul nr.1 lot1
Документация атрибуции
22.10.2021 20:24:16
lista cu cantitățile de lucrări lot 2.pdf
Caiet de sarcini/formularul nr.1 lot2
Документация атрибуции
22.10.2021 20:24:16
Buna ziua, documentul ds-lucrari nu se deschide. Reincarcati va rog inca o data
28.10.2021 02:10
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Procedura de reîncărcare a documentației standart a fost efectuată.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,134,554.30
MDL
Период разъяснений:
22.10.2021 20:24:16 - 30.10.2021 2:01:40
22.10.2021 20:24:16 - 30.10.2021 2:01:40
Период подачи заявок:
30.10.2021 2:01:40 - 04.11.2021 20:01:40
30.10.2021 2:01:40 - 04.11.2021 20:01:40