- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Информация о заказчике
Название
L.T MIHAI EMINESCU
Фискальный код / IDNO
1013620001132
Адрес
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
OR. UNGHENI, STR. NATIONALA 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.10.2021 12:18:10
Последнее изменение
29.10.2021 14:09:29
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Документы процедуры покупки
Bună ziua, solicităm publicarea Anunțului de particpare și Caietul de sarcini
22.10.2021 14:35
Ответ на разъяснение: A intervenit o eroare la atasarea fisierelor, ne cerem scuze.
Rog sa atasati caietul de sarcini
29.10.2021 14:03
Ответ на разъяснение: Caietul de sarcini il gasiti in Documente standart
Publicare caiet de sarcini
29.10.2021 14:03
Ответ на разъяснение: Caietul de sarcini il gasiti in Documente standart
Название лота : Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
560000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
560,000.00
MDL
Период разъяснений:
22.10.2021 13:47:04 - 31.10.2021 14:09:29
22.10.2021 13:47:04 - 31.10.2021 14:09:29
Период подачи заявок:
31.10.2021 14:09:29 - 08.11.2021 15:04:22
31.10.2021 14:09:29 - 08.11.2021 15:04:22