- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.10.2021 9:35:49
Последнее изменение
22.10.2021 9:43:18
MTender ID
Код CPV
24300000-7
-
Produse chimice anorganice şi organice de bază
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
Lichid transparent, incolor, volatile cu miros caracteristic și gust arzător. Ambalaj: flacon din plastic 1000 ml. Substanţa activă - alcool etilic; Fiecare flacon să conțină alcool etilic 96%; Ambalare, marcare - conform Documentaţiei Analitico - Normative aprobată prin Regulamentul Controlului de Stat al calităţii medicamentelor şi a altor produse farmaceutice importate în RM;
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
85000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
85,000.00
MDL
Период разъяснений:
22.10.2021 9:43:18 - 25.10.2021 11:00:00
22.10.2021 9:43:18 - 25.10.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
25.10.2021 11:00:00 - 27.10.2021 11:00:00
25.10.2021 11:00:00 - 27.10.2021 11:00:00