- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea legitimațiilor personale de plastic pentru titulari și categorii sportive
1. Culoare – 4 tipuri de culori (verde, albastru, roșu, galben); 2. Dimensiuni: 85, 595 + 0, 125 mm, înălțimea: 53,975 + 0, 055mm, grosimea: 0.76 + 0.08 mm, unghiurile rotunjite la 3, 18mm – Standard pentru toate tipurile; 3. Materia legitimație – Clorură de Polivinil (PVC) laminat;
1. Culoare – 4 tipuri de culori (verde, albastru, roșu, galben); 2. Dimensiuni: 85, 595 + 0, 125 mm, înălțimea: 53,975 + 0, 055mm, grosimea: 0.76 + 0.08 mm, unghiurile rotunjite la 3, 18mm – Standard pentru toate tipurile; 3. Materia legitimație – Clorură de Polivinil (PVC) laminat;
Информация о заказчике
Название
Ministerul Educației Culturii și Cercetării
Фискальный код / IDNO
1006601000107
Адрес
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.10.2021 16:36:40
Последнее изменение
21.10.2021 17:41:49
MTender ID
Код CPV
22457000-8
-
Cartele de acces
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Legitimații personale de plastic pentru titulari și categorii sportive
1. Culoare – 4 tipuri de culori (verde, albastru, roșu, galben); 2. Dimensiuni: 85, 595 + 0, 125 mm, înălțimea: 53,975 + 0, 055mm, grosimea: 0.76 + 0.08 mm, unghiurile rotunjite la 3, 18mm – Standard pentru toate tipurile; 3. Materia legitimație – Clorură de Polivinil (PVC) laminat;
Статус
Активный
Оценочная стоимость
10000 MDL
ID
80b163cf-dec0-4aaf-ad47-5603dc9b1439
Минимальный шаг
300
Срок действия договора
От 29.10.2021 16:40:15 До 31.12.2021 17:40:15
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 28.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua. Am dori sa clarificam:
1. Tiparul pe legitimatie va fi pe o parte sau pe ambele?
2. Legitimatia va contine si fotaografie?
3. Am dori sa aflam daca aveti elaborat designul?
22.10.2021 09:43
Ответ на разъяснение: Bună ziua. 1. Legitimațiile vor fi tapate pe ambele părți. 2. Legitimația va fi cu fotografie. 3. Designul urmează să fie elaborat de operatorul economic căruia îi va fi atribuit contractul.
Buna ziua.
Garantie bancara este necesar de a fi prezentat?
22.10.2021 10:48
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Garanția pentru ofertă nu a fost solicitată.
Название лота : Legitimații personale de plastic pentru titulari și categorii sportive
10000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
10,000.00
MDL
Период разъяснений:
21.10.2021 16:43:23 - 25.10.2021 10:00:00
21.10.2021 16:43:23 - 25.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
25.10.2021 10:00:00 - 27.10.2021 10:00:00
25.10.2021 10:00:00 - 27.10.2021 10:00:00