- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație capitală a sistemului de electricitate din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Lucrări de reparație capitală a sistemului de electricitate din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Lucrări de reparație capitală a sistemului de electricitate din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
Directia regionala cautare-salvare nr.1
Фискальный код / IDNO
1006601000565
Адрес
2071,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alba Iulia 75/3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.10.2021 15:59:14
Последнее изменение
22.10.2021 13:56:59
MTender ID
Код CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a sistemului de electricitate interior
Lucrări de reparație a sistemului de electricitate interior
Название лота : Lucrări de reparație a rețelelor de alimentare PT-1008 din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Lucrări de reparație a rețelelor de alimentare PT-1008 din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Статус
Активный
Оценочная стоимость
303190.95 MDL
ID
127e09a2-8cc2-4780-aec7-1dc4a99f9bf7
Документы процедуры покупки
Buna ziua,
Puteti anexa schema la BZUMURI si PD ?
Va rugam foarte mult, și mulțumim prealabil !
22.10.2021 14:07
Ответ на разъяснение: Buna ziua , schema de proiect poate fi examinata in incinta Direcție din str. Alba Iulia 75/3,
ISO 9001 va detine si ofertantul sau numai la materiale?
22.10.2021 14:04
Ответ на разъяснение: Ofertantul trebuie sa dețina ISO 9001
Din anunt de participare se intelege ca este necesar de prezentat
Certificat de conformitate pentru materiale SAU ISO9001 - acest iso tine de materiale sau de CALITATE, si PROTECTIA MEDIULUI ?
A doua intrebare sunt necesare ambele documente sau unu din ele ?
25.10.2021 10:54
Ответ на разъяснение: Este necesar de certificate de conformitate la principalele materiale care vor fi utilizate și ofertantul trebuie sa detina ISO 9001.
Название лота : Lucrări de reparație a sistemului de electricitate interior
170000 MDL
Название лота : Lucrări de reparație a rețelelor de alimentare PT-1008 din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
303190.95 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
473,190.95
MDL
Период разъяснений:
21.10.2021 16:19:59 - 26.10.2021 8:30:00
21.10.2021 16:19:59 - 26.10.2021 8:30:00
Период подачи заявок:
26.10.2021 8:30:00 - 03.11.2021 10:00:00
26.10.2021 8:30:00 - 03.11.2021 10:00:00