- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a acoperișului flexibil
Lucrări de reparație a acoperișului flexibil
Lucrări de reparație a acoperișului flexibil
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.10.2021 15:18:14
Последнее изменение
21.10.2021 15:23:18
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a acoperișului flexibil la sediul societății invalizilor din R. Moldova
Lucrări de reparație a acoperișului flexibil la sediul societății invalizilor din R. Moldova
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație a acoperișului flexibil la sediul societății invalizilor din R. Moldova
179000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
179,000.00
MDL
Период разъяснений:
21.10.2021 15:23:18 - 27.10.2021 10:00:00
21.10.2021 15:23:18 - 27.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
27.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00
27.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00