- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021 (repetat)
Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021 (repetat) conform Anunțului de participare
Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021 (repetat) conform Anunțului de participare
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.10.2021 10:17:39
Последнее изменение
21.10.2021 10:20:12
MTender ID
Код CPV
79200000-6
-
Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021
Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021 conform Anunțului de participare
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021
78600 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
78,600.00
MDL
Период разъяснений:
21.10.2021 10:20:12 - 22.10.2021 13:00:00
21.10.2021 10:20:12 - 22.10.2021 13:00:00
Период подачи заявок:
22.10.2021 13:00:00 - 27.10.2021 13:00:00
22.10.2021 13:00:00 - 27.10.2021 13:00:00