- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Anvelope de iarnă
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Anvelope de iarnă 215/65 R16
Destinate pentru automobilele de model Dacia Duster 4x4: să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să fie marcajul ,,SUV” sau XL; să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:20:42 До 30.12.2021 16:20:42
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 13:00:00
Название лота : Anvelope de iarnă 205/60 R16
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:22:40 До 30.12.2021 16:22:40
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 13:18:30
Название лота : Anvelope de iarnă 175/80 R16
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:25:46 До 30.12.2021 16:25:46
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 13:37:00
Название лота : Anvelope de iarnă 195/75 R16 C
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:28:33 До 30.12.2021 16:28:33
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 13:55:30
Название лота : Anvelope de iarnă 185/65 R15
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să fie marcajul ,,REINFORRCED”, literele ,,RF” (anvelope întărită cu o performanță mai mare, ranforsate) să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:42:22 До 30.12.2021 16:42:22
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 14:14:00
Название лота : Anvelope de iarnă 205/65 R15
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:44:45 До 30.12.2021 16:44:45
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 14:32:30
Название лота : Anvelope de iarnă 195/70 R15 C
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici: eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:46:01 До 30.12.2021 16:46:01
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 14:51:00
Название лота : Anvelope de iarnă 275/70R 22,5
Pentru autobuz (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici: eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:48:27 До 30.12.2021 16:48:27
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 15:09:30
Название лота : Anvelope 340 - 457 KИ 80H (13,00-18)
Pentru TAB 80.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.11.2021 16:49:28 До 30.12.2021 16:49:28
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.10.2021 15:28:00
Документы процедуры покупки
Declarație privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi
Документация атрибуции
20.10.2021 15:52:08
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС20.10.2021 15:52:08 - 25.10.2021 14:00:32
25.10.2021 14:00:32 - 28.10.2021 14:30:02