- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.10.2021 16:43:56
Последнее изменение
30.11.2021 12:41:53
MTender ID
Код CPV
37500000-3
-
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Loc de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în curțile de bloc
Loc de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în curțile de bloc
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
26800000 MDL
ID
03e89ab0-e14e-460b-89d6-c12374dbf415
Название лота : Complex de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în zonele de agrement
Complex de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în zonele de agrement
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
16500000 MDL
ID
55075abd-546b-44e5-8395-f47194ca8e6a
Документы процедуры покупки
Добрый день, не были представлены anexa 1,2
21.10.2021 10:26
Ответ на разъяснение: Bună ziua, anexa 1 și anexa 2 le găsiți în documentația de atribuire de la pagina 28 pînă la 35.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
43,300,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.10.2021 16:58:03 - 04.11.2021 11:00:00
19.10.2021 16:58:03 - 04.11.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
04.11.2021 11:00:00 - 22.11.2021 11:00:00
04.11.2021 11:00:00 - 22.11.2021 11:00:00