- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din localitățile r-lui Straseni
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Информация о заказчике
Название
Aparatul presedintelui raionului Straseni
Фискальный код / IDNO
1017601000161
Адрес
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
str. Mihai Eminescu 28
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.10.2021 16:42:29
Последнее изменение
21.10.2021 8:55:12
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Reparația drumului local din satul Pănășești (str. Alexandru cel Bun) drum de acces la drumul regional G97 R1- Pănășești – Căpriana – M1.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Название лота : Reparația unei porțiuni de drum în comuna Micăuți.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Название лота : Reparația unei porțiuni de drum în satul Voinova
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Название лота : Construcția canalului de evacuare a apelor pluviale, str. Cetatea Albă, mun. Strășeni.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
123333 MDL
ID
a9d6360c-0f43-4739-a54c-aa3aa748fe00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Reparația unei porțiuni de drum în satul Voinova
206666 MDL
Название лота : Reparația drumului local din satul Pănășești (str. Alexandru cel Bun) drum de acces la drumul regional G97 R1- Pănășești – Căpriana – M1.
416666 MDL
Название лота : Reparația unei porțiuni de drum în comuna Micăuți.
250000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
996,665.00
MDL
Период разъяснений:
19.10.2021 17:02:21 - 25.10.2021 10:00:00
19.10.2021 17:02:21 - 25.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
25.10.2021 10:00:00 - 01.11.2021 11:00:00
25.10.2021 10:00:00 - 01.11.2021 11:00:00