- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Информация о заказчике
Название
Primaria orasului Cainari
Фискальный код / IDNO
1007601003817
Адрес
7701,
MOLDOVA,
or.Căinari,
Căuşeni,
or.Cainari str.C.Negraia 8
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.10.2021 16:39:23
Последнее изменение
19.10.2021 17:07:59
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Статус
Активный
Оценочная стоимость
490525 MDL
ID
0af75363-1727-488b-85de-c3e0012330a6
Минимальный шаг
490.52
Срок действия договора
От 05.11.2021 19:00:00 До 30.12.2022 19:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 04.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
490525 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
490,525.00
MDL
Период разъяснений:
19.10.2021 17:06:05 - 26.10.2021 17:00:00
19.10.2021 17:06:05 - 26.10.2021 17:00:00
Период подачи заявок:
26.10.2021 17:00:00 - 03.11.2021 21:00:00
26.10.2021 17:00:00 - 03.11.2021 21:00:00