- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Servicii de furnizare a energiei electrice pentru anul 2022
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru anul 2022
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 17:19:28 До 30.12.2022 17:19:28
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 30.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt de participare
Приглашение на участие
19.10.2021 16:48:57
documentatia standard
Документация атрибуции
19.10.2021 17:01:08
02.11.2021 15:14
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Furnizorul actual este operatorul economic ,,Furnizare Energie” SRL.
02.11.2021 15:16
Ответ на разъяснение: Bună ziua: Nivelul de tensiune racordat pentru fiecare loc de consum este- 380/220kw
04.11.2021 16:24
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Contractele de echilibrare sunt verificate de Agenția Națională pentru Reglementare în Energetică. La data de 28 iulie 2021 ANRE a aprobat Hotărîrea privind obligarea repretată a participanților la piața de energie electrică de a semna contracte de echilibrare.
02.11.2021 16:00
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Conform Legii nr.131/2015 privind achizițiile publice, la achizițiile de bunuri și servicii cu o valoare mai mare de 800000 lei, autoritatea contractantă este obligată de a solicita garanția de bună execuție în conformitate cu documentația de atribuire.
04.11.2021 16:30
Ответ на разъяснение: Bună ziua! Dacă la licitație va participa un singur operator economic, licitația va avea loc.
02.11.2021 15:28
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Contractul existent este încheiat pentru anul bugetar (2021) cu termen de valabilitate pînă la 31 decembrie 2021.
04.11.2021 17:03
Ответ на разъяснение: Secretariatul Parlamentului în calitate de autoritate contractantă desfășoară procedura de Licitație deschisă în conformitate cu Legea 131 /2015. Legea 74/2020 se aplică în cazul care Dvs, în calitate de entitate contractantă desfășurati proceduri de achiziție. Pentru consultații privind aplicarea legislației din domeniul achizițiilor publice apelați la telefonul: 022 820 729 .
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС19.10.2021 16:48:57 - 08.11.2021 12:00:00
08.11.2021 12:00:00 - 29.11.2021 15:30:00