- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
Agentia Servicii Publice
Фискальный код / IDNO
1002600024700
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.10.2021 15:02:22
Последнее изменение
28.10.2021 15:05:51
MTender ID
Код CPV
90910000-9
-
Servicii de curăţenie
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de curăţenie
Conform Anexelor nr. 1, nr. 2 şi nr. 3 la Anunţul de participare
Статус
Активный
Оценочная стоимость
11029555.38 MDL
ID
2f879bbd-a900-4aa5-bffa-7bcc2db21030
Минимальный шаг
110295.55
Срок действия договора
От 01.01.2022 9:00:00 До 30.12.2022 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 25.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Va exista calificarea prealabilă a pachetului de documente pentru operatorii economici înainte de a participa la licitația electronică?
Pentru a exclude o posibilă situație în care va fi permis să participe la licitație un agent economic care nu deține pachetul de documente complet, precum și un agent economic care scade în mod nejustificat prețul și criteriile de calificare necorespunzătoare.
29.10.2021 09:56
Ответ на разъяснение: Bună ziua, vă informăm că cadrul normativ în domeniul achizițiilor publice nu oferă posibilitatea depunerii de către operatorii economici a pachetului de documente înainte de participare la licitația electronică pentru calificarea prealabilă a acestora.
va rugam sa indicati cu aproximatie cit personal va fi antrenata in cimpul muncii?
29.10.2021 09:59
Ответ на разъяснение: Conform documentației de atribuire operatorul economic vă asigura cu personal suficient pentru executarea contractului de achiziție conform caietului de sarcini. Prin urmare stabilirea numărului personalului antrenat în executarea contractului rămăne la discreția operatorului economic.
Название лота : Servicii de curăţenie
11029555.38 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
11,029,555.38
MDL
Период разъяснений:
19.10.2021 15:19:34 - 29.10.2021 10:00:00
19.10.2021 15:19:34 - 29.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
29.10.2021 10:00:00 - 24.11.2021 9:00:00
29.10.2021 10:00:00 - 24.11.2021 9:00:00