- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Baloane pentru angioplastie aortală și pulmonară pentru Cabinetul de Cardiologie Intervențională.
Baloane pentru angioplastie aortală și pulmonară pentru Cabinetul de Cardiologie Intervențională.
Baloane pentru angioplastie aortală și pulmonară pentru Cabinetul de Cardiologie Intervențională.
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Фискальный код / IDNO
1003600150783
Адрес
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.10.2021 14:39:00
Последнее изменение
19.10.2021 14:45:21
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Cateter Balon pentru valvuloplastie pulmonara si aortica
Balon noncompleant din polimer, cu marcheri radioopaci din platina, compatibil cu ghid de 0,035, 0,025, 0,020. Compatibil cu teaca de 4F,5F, 6F,7F,8F. Profil mic, constructie axiala. Timp de inflatie si deflatie foarte rapid. RPB 18 ATM, NP-10 ATM. Diametre disponibile: de la 2 la 25 mm. Lungimi de balon de la 1 la 8 cm. Lungimea shaft - 70, 90 ,100 cm. Balonul sa fie elastomer termoplastic.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
141666.66 MDL
ID
c20b9272-3ad9-450d-8a61-bb11970f2dad
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Cateter Balon pentru valvuloplastie pulmonara si aortica
141666.66 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
141,666.66
MDL
Период разъяснений:
19.10.2021 14:45:21 - 21.10.2021 13:00:00
19.10.2021 14:45:21 - 21.10.2021 13:00:00
Период подачи заявок:
21.10.2021 13:00:00 - 25.10.2021 9:00:00
21.10.2021 13:00:00 - 25.10.2021 9:00:00