- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Piese de schimb pentru autobuze MAN
Piese de schimb pentru autobuze MAN
Piese de schimb pentru autobuze MAN
Информация о заказчике
Название
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Фискальный код / IDNO
1004600054327
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.10.2021 14:31:15
Последнее изменение
19.10.2021 14:55:30
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Piese de schimb pentru autobuze MAN
Livrarea se va efectua de către ofertant, la depozitul beneficiarului. Bunurile vor fi achiziționate în loturi mici conform necesității entității contractante.
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Piese de schimb pentru autobuze MAN
165000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
165,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.10.2021 14:53:51 - 20.10.2021 17:00:00
19.10.2021 14:53:51 - 20.10.2021 17:00:00
Период подачи заявок:
20.10.2021 17:00:00 - 03.11.2021 9:30:00
20.10.2021 17:00:00 - 03.11.2021 9:30:00