- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație capitală a Centrului de Instruire Rezina etajul II (din cadrul SSE Rezina, or.Rezina, str.1Mai 3/4)
Lucrări de reparație capitală a Centrului de Instruire Rezina etajul II (din cadrul SSE Rezina, or.Rezina, str.1Mai 3/4)
Lucrări de reparație capitală a Centrului de Instruire Rezina etajul II (din cadrul SSE Rezina, or.Rezina, str.1Mai 3/4)
Информация о заказчике
Название
Direcția Situații Excepționale mun.Orhei
Фискальный код / IDNO
1006601001676
Адрес
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str Eliberării 172/A/3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.10.2021 9:00:14
Последнее изменение
28.10.2021 9:11:24
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație capitală a Centrului de Instruire Rezina etajul II (din cadrul SSE Rezina, or.Rezina, str.1Mai 3/4)
Lucrări de reparație capitală a Centrului de Instruire Rezina etajul II (din cadrul SSE Rezina, or.Rezina, str.1Mai 3/4)
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
685182.31 MDL
ID
49a8b224-54e5-4fd8-8822-9603449e1e59
Документы процедуры покупки
Cablul VVG-ng-LS 4x35 mm2 il va procura ofertantul?
19.10.2021 13:45
Ответ на разъяснение: Buna ziua! Da, ofertantul!
Stimată Direcția Situații Excepționale mun.Orhei, actualizați vă rog devizul la ziua de azi, este imposibil de făcut această lucrare cu suma care ați indicat Dvs.
21.10.2021 10:07
Ответ на разъяснение: buna ziua! Preturile sunt actualizate
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
685,182.31
MDL
Период разъяснений:
19.10.2021 9:47:58 - 25.10.2021 11:00:00
19.10.2021 9:47:58 - 25.10.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
25.10.2021 11:00:00 - 01.11.2021 14:00:00
25.10.2021 11:00:00 - 01.11.2021 14:00:00