- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea serviciilor de creare a spotului video privind specificul Produsului de garantare anticriză în cadrul Programului „Garantarea Creditelor”
Spot video privind specificul Produsului de garantare anticriză în cadrul Programului „Garantarea Creditelor”
Spot video privind specificul Produsului de garantare anticriză în cadrul Programului „Garantarea Creditelor”
Информация о заказчике
Название
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Фискальный код / IDNO
1007600042792
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.10.2021 16:16:07
Последнее изменение
18.10.2021 16:55:51
MTender ID
Код CPV
92100000-2
-
Servicii de cinematografie şi servicii video
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de creare a spotului video privind specificul Produsului de garantare anticriză în cadrul Programului „Garantarea Creditelor”
Spot video privind specificul Produsului de garantare anticriză în cadrul Programului „Garantarea Creditelor”
Документы процедуры покупки
anunț_de_participare_spot video.semnat.signed.signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Документация атрибуции
18.10.2021 16:55:51
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Документация атрибуции
18.10.2021 16:55:51
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
Formularul informativ
Документация атрибуции
18.10.2021 16:55:51
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4) (1).docx
Declarația privind situația personală a operatorului economic
Документация атрибуции
18.10.2021 16:55:51
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
Declarația privind conduita etică
Документация атрибуции
18.10.2021 16:55:51
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de creare a spotului video privind specificul Produsului de garantare anticriză în cadrul Programului „Garantarea Creditelor”
65000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
65,000.00
MDL
Период разъяснений:
18.10.2021 16:55:51 - 22.10.2021 9:30:00
18.10.2021 16:55:51 - 22.10.2021 9:30:00
Период подачи заявок:
22.10.2021 9:30:00 - 26.10.2021 12:00:00
22.10.2021 9:30:00 - 26.10.2021 12:00:00