- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
Информация о заказчике
Название
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Фискальный код / IDNO
1008601000639
Адрес
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Контактный телефон
/231/71003
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
15.10.2021 11:46:01
Последнее изменение
22.10.2021 11:00:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021”
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
96000 MDL
ID
d7d78c14-04dc-4160-9f2e-4080db78ca8e
Минимальный шаг
38.4
Срок действия договора
От 01.11.2021 12:49:29 До 31.12.2021 12:49:29
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 25.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt de participare privind achizitionarea lucrarilor de reparatie capitala adepozitelor de produse alimentare.pdf
invitatie de participare
Приглашение на участие
15.10.2021 11:51:20
caiet de sarcini la lucrarie de reparatie capitala a depozitelor de produse alimentare.pdf
caiet de sarcini
Технические характеристики
15.10.2021 11:51:20
docum standart lucrari de reparatie capitala a depozitelor de produse alimentare din cadrul cptr copii balti.pdf
documentatia standart
Разъяснения для участников
15.10.2021 11:51:20
new duae_ro_lucrari de reparatie capitala la deoizitele de produse alimentare.doc
DUAE
Критерии квалификации и отбора
15.10.2021 11:51:20
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
96,000.00
MDL
Период разъяснений:
15.10.2021 11:51:20 - 19.10.2021 11:00:00
15.10.2021 11:51:20 - 19.10.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
19.10.2021 11:00:00 - 22.10.2021 11:00:00
19.10.2021 11:00:00 - 22.10.2021 11:00:00