- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Imprimantă penru perfectarea permiselor de port armă (soft/licență/ribon/deservire curentă)
Imprimantă penru perfectarea permiselor de port armă (soft/licență/ribon/deservire curentă)
Imprimantă penru perfectarea permiselor de port armă (soft/licență/ribon/deservire curentă)
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.10.2021 11:15:50
Последнее изменение
15.10.2021 11:42:14
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Imprimantă penru perfectarea permiselor de port armă (soft/licență/ribon/deservire curentă)
Imprimantă penru perfectarea permiselor de port armă (soft/licență/ribon/deservire curentă)
Статус
Активный
Оценочная стоимость
200000 MDL
ID
b8f32c8a-d378-4e9b-b329-f45d87da91a6
Минимальный шаг
800
Срок действия договора
От 25.10.2021 11:19:35 До 31.12.2021 12:19:35
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua.Conform comunicatului AAP din 10/09/2020 - 17:30, autoritățile contractante, care vor iniția proceduri de achiziții publice pentru procurarea de produse de echipamente electrice și electronice (EEE) urmează să solicite de la operatorii economici, interesați să depună oferte, numărul de înregistrare din „Lista producătorilor” drept dovadă a conformării reglementărilor HG212/2018 p. 46 și 47, dar si LP209/2016 art. 12 alin. (5) lit. c), alin. (6) lit. a). Este de menționat că, potrivit pct. 52 din Regulament, de la 1 ianuarie 2019, pot introduce pe piață EEE numai producătorii înregistrați în „Lista producătorilor”, iar nerespectarea prevederilor Regulamentului de către cei implicați în ciclul de viață a EEE (producători, importatori, consumatori) constituie contravenție și se sancționează conform prevederilor art. 154 din Codul Contravențional al Republicii Moldova. Va multumim anticipat pentru raspuns.
16.10.2021 11:28
Ответ на разъяснение: Condițiile de participare și selecție sunt indicate în anunțul de participare a procedurii.
Название лота : Imprimantă penru perfectarea permiselor de port armă (soft/licență/ribon/deservire curentă)
200000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
200,000.00
MDL
Период разъяснений:
15.10.2021 11:21:09 - 16.10.2021 11:30:00
15.10.2021 11:21:09 - 16.10.2021 11:30:00
Период подачи заявок:
16.10.2021 11:30:00 - 18.10.2021 11:30:00
16.10.2021 11:30:00 - 18.10.2021 11:30:00