- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de iluminare la Casa de Cultură or. Sîngerei
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lucrări de iluminare la Casa de Cultură or. Sîngerei
Lucrări de iluminare la Casa de Cultură or. Sîngerei
Документы процедуры покупки
Anunț de participare
Документация атрибуции
15.10.2021 16:54:37
Caiet de sarcini
Документация атрибуции
15.10.2021 16:54:37
Anunț de participare
Документация атрибуции
19.10.2021 15:30:23
Caiet de sarcini
Документация атрибуции
19.10.2021 15:30:23
20.10.2021 15:37
Ответ на разъяснение: Se anexaza o constructie simpla pentru statia electrica de rezerva conform proiectului
20.10.2021 15:38
Ответ на разъяснение: SV 95
20.10.2021 15:58
Ответ на разъяснение: poz.100 E14 18*60Vt 1 130X1 130X1500mm
20.10.2021 15:41
Ответ на разъяснение: Toate materialele sint incluse in devizul de cheltueli.
20.10.2021 15:50
Ответ на разъяснение: pozitia 18 -0.1 pozitia 19 -100
20.10.2021 15:42
Ответ на разъяснение: Interior (iluminat scenic)
26.10.2021 13:39
Ответ на разъяснение: poz.24 170m exterior poz.25 100m interior
20.10.2021 15:43
Ответ на разъяснение: 0.2=20m
20.10.2021 16:05
Ответ на разъяснение: ca montare vin trei panouri in complect
20.10.2021 15:44
Ответ на разъяснение: 0.6
20.10.2021 16:05
Ответ на разъяснение: 15 dulapuri
20.10.2021 15:48
Ответ на разъяснение: corespunde
20.10.2021 16:10
Ответ на разъяснение: concret indicati care este doleanta Dumnevoastra
21.10.2021 15:21
Ответ на разъяснение: confom proiectului si devizului de cheltueli
26.10.2021 13:38
Ответ на разъяснение: 15 dulapuri
21.10.2021 15:26
Ответ на разъяснение: Devizul de cheltueli este intocmit si aprobat de persoana licentiata si aprobat de verificator
21.10.2021 15:26
Ответ на разъяснение: Devizul de cheltueli este intocmit si aprobat de persoana licentiata si aprobat de verificator
21.10.2021 15:27
Ответ на разъяснение: Devizul de cheltueli este intocmit si aprobat de persoana licentiata si aprobat de verificator
21.10.2021 15:05
Ответ на разъяснение: Da,este verificat
02.11.2021 14:08
Ответ на разъяснение: Devizul e elaborat conform proiectului
02.11.2021 14:07
Ответ на разъяснение: conform proiectului
02.11.2021 14:12
Ответ на разъяснение: Precizarile au fost expuse prin raspunsuri la intrebarile de mai sus.
10.11.2021 10:00
Ответ на разъяснение: Conform contractului de achizitionare:servicii de elaborare a devizelor investitionale(actualizarea devizelor)cu devizierul si verificatorul care au lucrat cu proiectul si-au asumat responsabilitatea corectitudinii lucrarilor de iluminare.
10.11.2021 09:55
Ответ на разъяснение: pozitia 41 conform proiectului pozitia 42 15 dulapuri
10.11.2021 09:53
Ответ на разъяснение: aviz de verificare la documentatia de aviz nr.de inrejistrare 305/15.09.2021
16.11.2021 14:59
Ответ на разъяснение: Casa Raionala de Cultura conform proiectului este de doua nivele.Pentru iluminarea scenei si salii sint calculate 10 dulapuri.Pentru birourile si sala mica sint planificate inca cinci dulapuri.(Iluminarea institutiilor de cultura are un specific aparte).
16.11.2021 15:02
Ответ на разъяснение: Conform proiectului fiecare birou ,sali ,baii,cazangerie,holuri,scena,scarilor de acces...au planificate instalarea intrerupatoarelor si prizelor .
17.11.2021 10:40
Ответ на разъяснение: Caetul de sarcini pentru reparația rețelei electrice a casei de cultură vă asigurăm că nu necestă perfectări fiindcă conform proiectului, devizului de cheltuieli corespund C.01.12 NCM C.01.12:2018, ANEXA A (informativă) Lista principalelor grupuri funcţionale – tipologice de clădiri şi încăperi publice Tabelul A.1 CRC este parte componentă la ANEXA A (informativă) Lista principalelor grupuri funcţional – tipologice de clădiri şi încăperi publice Tabelul A.1 4 Construcţii şi încăperi pentru activităţi culturale şi de agrement a populaţiei, servicii religioase 4.3 Instituţii pentru spectacole şi agrement: Noi suntem disponibili să vă prezentăm toate argumentele inclusiv la acele întrebări la care am răspuns și proiectul pentru reparația rețelei electrice a casei de cultură.
23.11.2021 11:33
Ответ на разъяснение: Bună ziua, caietul de sarcini a fost modificat.
29.11.2021 16:21
Ответ на разъяснение: Intradevar de tot in proiect sint 31 de intrerupatoare urmeaza de modificat in sarcina montarea a 34 intrerupatoare.
29.11.2021 16:22
Ответ на разъяснение: montarea este in pozitia 81
02.12.2021 13:05
Ответ на разъяснение: conform legislatiei
02.12.2021 13:05
Ответ на разъяснение: conform legislatiei
07.12.2021 11:27
Ответ на разъяснение: Bună ziua, termenul contractului va fi pînă la 31 decembrie 2022. Vedeți Anunțul de participare modificat.
09.12.2021 11:12
Ответ на разъяснение: Buna ziua,la pozitia 69 trebue 2 UPSuri montarea in pozitia automatelor.
09.12.2021 11:15
Ответ на разъяснение: La pozitia 61automatele si alte aparate sint in pozitia 62-72 si din utilaje
09.12.2021 11:29
Ответ на разъяснение: Conform caetului de sarcini
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС15.10.2021 16:54:37 - 09.12.2021 11:31:48
09.12.2021 11:31:48 - 19.12.2021 11:31:48