- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de transportare a elevilor la şcolile de circumscripţie în anul şcolar 2021-2022.
Serviciile de transportare a elevilor la şcolile de circumscripţie în anul şcolar 2021-2022 se vor presta în strictă conformitate cu caietul de sarcini, anunțul de participare și cu respectarea Regulamentului cu privire la transportarea elevilor, aprobat prin Hotărîrea de Guvernului nr. 903 din 30.10.2014 și tuturor (normelor) actelor normative în vigoare al Republicii Moldova în domeniul aferent contractului ce urmează a fi atribuit.
Serviciile de transportare a elevilor la şcolile de circumscripţie în anul şcolar 2021-2022 se vor presta în strictă conformitate cu caietul de sarcini, anunțul de participare și cu respectarea Regulamentului cu privire la transportarea elevilor, aprobat prin Hotărîrea de Guvernului nr. 903 din 30.10.2014 și tuturor (normelor) actelor normative în vigoare al Republicii Moldova în domeniul aferent contractului ce urmează a fi atribuit.
Информация о заказчике
Название
Aparatul presedintelui raionului Straseni
Фискальный код / IDNO
1017601000161
Адрес
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
str. Mihai Eminescu 28
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.10.2021 10:30:26
Последнее изменение
13.10.2021 13:13:33
MTender ID
Код CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de transportare a elevilor la şcolile de circumscripţie în anul şcolar 2021-2022.
Serviciile de transportare a elevilor la şcolile de circumscripţie în anul şcolar 2021-2022 se vor presta în strictă conformitate cu caietul de sarcini, anunțul de participare și cu respectarea Regulamentului cu privire la transportarea elevilor, aprobat prin Hotărîrea de Guvernului nr. 903 din 30.10.2014 și tuturor (normelor) actelor normative în vigoare al Republicii Moldova în domeniul aferent contractului ce urmează a fi atribuit.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
1666666.7 MDL
ID
071a279b-4308-4794-a4de-6b06d2702ef0
Документы процедуры покупки
lista instituţiilor de circumscripţie pentru învăţământul primar, gimnazial şi liceal.pdf
-
Документация атрибуции
13.10.2021 13:13:33
documentația standart_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
-
Документация атрибуции
13.10.2021 13:13:33
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de transportare a elevilor la şcolile de circumscripţie în anul şcolar 2021-2022.
1666666.7 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,666,666.70
MDL
Период разъяснений:
13.10.2021 13:13:33 - 23.10.2021 10:00:00
13.10.2021 13:13:33 - 23.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
23.10.2021 10:00:00 - 28.10.2021 10:00:00
23.10.2021 10:00:00 - 28.10.2021 10:00:00