- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul.
Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul.
Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul.
Информация о заказчике
Название
primaria Vadul lui Isac
Фискальный код / IDNO
1007601007077
Адрес
5321,
MOLDOVA,
s.Vadul lui Isac,
Cahul,
Vadul lui Isac
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.10.2021 9:42:43
Последнее изменение
21.10.2021 10:00:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul
Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
174200 MDL
ID
f5f11fbd-8d9a-44a1-a06d-769732e8466b
Минимальный шаг
1
Срок действия договора
От 23.10.2021 9:55:17 До 31.12.2021 10:55:17
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 22.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt de participare cazangerie gradinita pdf.pdf
anunt de participare cazangerie gradinita
Приглашение на участие
13.10.2021 10:36:28
caiet de sarcini cazangeria gradinita pdf.pdf
caiet de sarcini cazangeria
Технические характеристики
13.10.2021 10:36:28
duae 2021 cazangerie grădinită.docx
-duae 2021 cazangerie
Документация атрибуции
13.10.2021 11:12:19
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
174,200.00
MDL
Период разъяснений:
13.10.2021 10:36:28 - 18.10.2021 10:00:00
13.10.2021 10:36:28 - 18.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
18.10.2021 10:00:00 - 21.10.2021 10:00:00
18.10.2021 10:00:00 - 21.10.2021 10:00:00