- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Информация о заказчике
Название
Primaria Singerei
Фискальный код / IDNO
1007601002223
Адрес
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
str. Independentei, 124
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.10.2021 10:25:34
Последнее изменение
12.10.2021 14:48:31
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Статус
Активный
Оценочная стоимость
552623.47 MDL
ID
5e866470-a405-4efa-a1f2-bfb702ffd082
Документы процедуры покупки
anunt_de_participare teren.semnat.pdf
-Anunt de participare
Документация атрибуции
11.10.2021 10:34:12
caiet de sarcini teren fotbal.semnat.pdf
Caiet de sarcini-
Документация атрибуции
11.10.2021 10:34:12
document standart_lucrari teren.semnat.pdf
-documentatia standart
Документация атрибуции
11.10.2021 10:34:12
document standart_lucrari teren.semnat 2.pdf
-documentatia standart
Документация атрибуции
12.10.2021 11:32:45
Punctul 17 din criterii este specificat diriginte de șantier Apeduct și canalizare de ce este nevoie?
11.10.2021 14:27
Ответ на разъяснение: Nu este nevoie o să scoatem.
Dupa cum întelegem suprafata terenului va rămine din beton altceva nu este preconizat?
12.10.2021 13:20
Ответ на разъяснение: Conform devizului de cheltuieli
Название лота : Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
552623.47 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
552,623.47
MDL
Период разъяснений:
11.10.2021 10:34:12 - 18.10.2021 10:00:00
11.10.2021 10:34:12 - 18.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
18.10.2021 10:00:00 - 25.10.2021 10:00:00
18.10.2021 10:00:00 - 25.10.2021 10:00:00