- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a rosturilor la IMSP AMT Centru (Bloc CCD și bloc CMF-7)
Conform caietului de sarcini
Conform caietului de sarcini
Информация о заказчике
Название
IMSP AMT Centru
Фискальный код / IDNO
1003600153267
Адрес
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.10.2021 14:27:08
Последнее изменение
21.10.2021 10:00:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lotul 1-Lucrări de reparație a rosturilor la fațada etajul 5 și etajul 6 la IMSP AMT Centru, bloc CCD
Conform caietului de sarcini anexat
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
220144 MDL
ID
ed1f9247-0cc0-4579-80d8-e8b5b278e9e0
Название лота : Lotul 2-Lucrări de reparație a rosturilor la ferestre și finisarea glafurilor exterioare la IMSP AMT Centru, blocCMF-7
Conform caietului de sarcini
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
217086 MDL
ID
5e689ebb-2d3e-4ca0-9669-126eade8892a
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
437,230.00
MDL
Период разъяснений:
08.10.2021 14:35:39 - 14.10.2021 10:00:00
08.10.2021 14:35:39 - 14.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
14.10.2021 10:00:00 - 21.10.2021 10:00:00
14.10.2021 10:00:00 - 21.10.2021 10:00:00