- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Panouri informative pentru instituţiile subordonate DETS sectorul Ciocana anul 2021.
Panou informativ D: 1286,00 mm x1185,12 mm. Ramă PVC+sticlă+lacăt. Mărimea la ramă 1200x1100 mm. Plastic 6 mm; Metal țeava de profil 40x40x3 mm; Copertină; Buzunare A4*4 buc. Buzunare A3*2 buc. Obligatoriu cu livrare, montare.
Panou informativ D: 1286,00 mm x1185,12 mm. Ramă PVC+sticlă+lacăt. Mărimea la ramă 1200x1100 mm. Plastic 6 mm; Metal țeava de profil 40x40x3 mm; Copertină; Buzunare A4*4 buc. Buzunare A3*2 buc. Obligatoriu cu livrare, montare.
Информация о заказчике
Название
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Фискальный код / IDNO
1007601009565
Адрес
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Irina Braga Angela Chirița
Контактный телефон
022499661
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
08.10.2021 13:47:53
Последнее изменение
08.10.2021 13:51:19
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Panou informativ
Panou informativ D: 1286,00 mm x1185,12 mm. Ramă PVC+sticlă+lacăt. Mărimea la ramă 1200x1100 mm. Plastic 6 mm; Metal țeava de profil 40x40x3 mm; Copertină; Buzunare A4*4 buc. Buzunare A3*2 buc.
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Panou informativ
163333 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
163,333.00
MDL
Период разъяснений:
08.10.2021 13:51:19 - 11.10.2021 9:00:00
08.10.2021 13:51:19 - 11.10.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
11.10.2021 9:00:00 - 18.10.2021 12:00:15
11.10.2021 9:00:00 - 18.10.2021 12:00:15