- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a acoperișului la clădirea administrativă a Centrului Național de Transfuzie a Sângelui din str. Decebal, 113, mun. Balți
1. Executarea stratului de protecție si de hidro-termoizolare din spuma poliuritanica (celule inchise cu densitata 45-60 kg/m3) grosime 24 mm prin pulverizare aeriena (pentru acoperiș plat) (Componenta A=l,2 kg/m2. Componenta B=l,2 kg/m2) – 300 m2 2. Executarea stratului de hidroizolare din polimeri bitum-cauciuc grosime 2 mm cu agregatul RX-25 la plansee, acoperiș. (Membrana hidroizolanta poliurea 1,2 mm, strat de protetie UV 0,8mm) (Componenta A=0,75 kg/m2. Componenta B=0,75 kg/m2) – 300 m2 3. Termoizolarea exterioara pereților a clădirilor cu tencuieli fine pe termoizolant (sisteme cu fixare rigida a termoizolantului), suprafața pereților neteda: cu placi de polistiren – 50 m2
1. Executarea stratului de protecție si de hidro-termoizolare din spuma poliuritanica (celule inchise cu densitata 45-60 kg/m3) grosime 24 mm prin pulverizare aeriena (pentru acoperiș plat) (Componenta A=l,2 kg/m2. Componenta B=l,2 kg/m2) – 300 m2 2. Executarea stratului de hidroizolare din polimeri bitum-cauciuc grosime 2 mm cu agregatul RX-25 la plansee, acoperiș. (Membrana hidroizolanta poliurea 1,2 mm, strat de protetie UV 0,8mm) (Componenta A=0,75 kg/m2. Componenta B=0,75 kg/m2) – 300 m2 3. Termoizolarea exterioara pereților a clădirilor cu tencuieli fine pe termoizolant (sisteme cu fixare rigida a termoizolantului), suprafața pereților neteda: cu placi de polistiren – 50 m2
Информация о заказчике
Название
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Фискальный код / IDNO
1006601004242
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.10.2021 13:19:31
Последнее изменение
08.10.2021 13:25:32
MTender ID
Код CPV
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цены и качества
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a acoperișului la clădirea administrativă a Centrului Național de Transfuzie a Sângelui din str. Decebal, 113, mun. Balți
Prețul ofertei 300000/P(n) x 80 Perioada de execuție 30/P(n) x 10 Perioada de garanție asupra lucrărilor P(n)/60 x 10
Документы процедуры покупки
anunț de participare lucrări de reparație a acoperișului, repetat.pdf
-
Документация атрибуции
08.10.2021 13:25:32
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație a acoperișului la clădirea administrativă a Centrului Național de Transfuzie a Sângelui din str. Decebal, 113, mun. Balți
250000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
250,000.00
MDL
Период разъяснений:
08.10.2021 13:25:32 - 15.10.2021 9:00:00
08.10.2021 13:25:32 - 15.10.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
15.10.2021 9:00:00 - 22.10.2021 10:00:00
15.10.2021 9:00:00 - 22.10.2021 10:00:00