- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
lucrări de gazificare, instalare și montare a sistemei de încălzire autonomă a PSP Costești
lucrări de gazificare, instalare și montare a sistemei de încălzire autonomă a PSP Costești, r-nul Rîșcani, or.Costești, str.Lucaci, 2
lucrări de gazificare, instalare și montare a sistemei de încălzire autonomă a PSP Costești, r-nul Rîșcani, or.Costești, str.Lucaci, 2
Информация о заказчике
Название
Direcția Situații Excepționale mun.Bălți
Фискальный код / IDNO
1006601004884
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Păcii 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
06.10.2021 9:14:23
Последнее изменение
06.10.2021 9:45:42
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de gazificare a PSP Costești
lucrări de gazificare a PSP Costești, r-nul Rîșcani, or.Costești, str.Lucaci, 2
Статус
Активный
Оценочная стоимость
50000 MDL
ID
c94b8551-9860-4a3d-80d4-5efcfd2fe023
Минимальный шаг
300
Срок действия договора
От 25.10.2021 9:30:16 До 31.12.2021 10:30:16
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 18.10.2021 15:00:00
Название лота : Lucrări de instalare și montare a sistemei de încălzire autonomă a PSP Costești
Lucrări de instalare și montare a sistemei de încălzire autonomă a PSP Costești, r-nul Rîșcani, or.Costești, str.Lucaci, 2
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
66666.66 MDL
ID
1e911e71-e7c3-418b-99ad-b491abdcd9a2
Минимальный шаг
300
Срок действия договора
От 25.10.2021 9:37:47 До 31.12.2021 10:37:47
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 18.10.2021 15:18:30
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de gazificare a PSP Costești
50000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
116,666.66
MDL
Период разъяснений:
06.10.2021 9:45:42 - 11.10.2021 10:00:00
06.10.2021 9:45:42 - 11.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
11.10.2021 10:00:00 - 15.10.2021 13:30:00
11.10.2021 10:00:00 - 15.10.2021 13:30:00