- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achizitionarea serviciilor de proiectare pentru obictivul:”Rețele de canalizare centralizată sec. Botanica în cartierul str. Puhoi, Alexandru Negru-Vodă, Grenoble, Drumul Băcioiului extins pînă la str. Nuferilor și str. Puhoiului””
La acest obiectiv s-a efectuat studiul de prefezabilitate prin care s-a determinat varianta opurtuna de constructie a canalizarii Limitul acestui an pentru obiectiv constituie de aproximativ 375 000 lei
La acest obiectiv s-a efectuat studiul de prefezabilitate prin care s-a determinat varianta opurtuna de constructie a canalizarii Limitul acestui an pentru obiectiv constituie de aproximativ 375 000 lei
Информация о заказчике
Название
IM Directia Constructie Capitale
Фискальный код / IDNO
1002600047080
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August1989, 100
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
01.10.2021 14:07:53
Последнее изменение
09.11.2021 12:29:58
MTender ID
Код CPV
71500000-3
-
Servicii privind construcţiile
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цены и качества
Список партий
Название лота : Achizitionarea serviciilor de proiectare pentru obictivul:”Rețele de canalizare centralizată sec. Botanica în cartierul str. Puhoi, Alexandru Negru-Vodă, Grenoble, Drumul Băcioiului extins pînă la str. Nuferilor și str. Puhoiului””
Achizitionarea serviciilor de proiectare pentru obictivul:”Rețele de canalizare centralizată sec. Botanica în cartierul str. Puhoi, Alexandru Negru-Vodă, Grenoble, Drumul Băcioiului extins pînă la str. Nuferilor și str. Puhoiului””
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
610000 MDL
ID
43f028a3-c6af-439f-9e67-cbc544f5f585
Минимальный шаг
6100
Срок действия договора
От 02.11.2021 15:12:21 До 30.12.2022 15:12:21
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 22.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
documentatia_standard_servicii.docx
Documentatia standard
Документация атрибуции
01.10.2021 14:14:01
documentatia_standard_servicii.docx
Documentatia standard
Документация атрибуции
04.10.2021 15:50:36
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
610,000.00
MDL
Период разъяснений:
01.10.2021 14:14:01 - 11.10.2021 15:00:00
01.10.2021 14:14:01 - 11.10.2021 15:00:00
Период подачи заявок:
11.10.2021 15:00:00 - 21.10.2021 14:00:00
11.10.2021 15:00:00 - 21.10.2021 14:00:00