- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Jaluzele
Jaluzele
Jaluzele
Информация о заказчике
Название
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Фискальный код / IDNO
1003600153360
Адрес
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Cecoi Mariana
Контактный телефон
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
30.09.2021 9:01:39
Последнее изменение
30.09.2021 9:07:32
MTender ID
Код CPV
39500000-7
-
Articole textile
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Jaluzele verticale din stofă
Componența materialelor jaluzelelor verticale este: Fișii de material textil impregnate cu poliuretan aseptic, antistatic și lavabile, care nu sunt toxice, au stabilire dimensională bună și vizibilitate nulă sau mediu. Dimensiunile jaluzelelor 89-90mm lățime Casetă din aluminiu vopsit de culoarea albă Mecanism de comandă redactor (să fie ușor de strâns/acționat) Culorile vor fi coordonate cu beneficiarul Măsurarea, confecționarea, livrarea și instalarea se efectuează de către vânzător
Статус
Активный
Оценочная стоимость
30000 MDL
ID
f905d993-2e2a-4d7e-90be-d827cb5ba1b8
Минимальный шаг
300
Срок действия договора
От 14.10.2021 9:03:48 До 31.12.2021 10:03:48
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 08.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Jaluzele verticale din stofă
30000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
30,000.00
MDL
Период разъяснений:
30.09.2021 9:07:32 - 04.10.2021 9:00:00
30.09.2021 9:07:32 - 04.10.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
04.10.2021 9:00:00 - 07.10.2021 9:00:00
04.10.2021 9:00:00 - 07.10.2021 9:00:00