- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de reparație curentă a grupelor sanitare clădirii (lit.A) din str. Korolenco, 7, mun. Chișinău
Conform cerințelor caietului de sarcini
Conform cerințelor caietului de sarcini
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Фискальный код / IDNO
1006601000473
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.09.2021 7:44:23
Последнее изменение
08.10.2021 9:30:00
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de reparație curentă a grupelor sanitare clădirii (lit.A) din str. Korolenco, 7, mun. Chișinău
Conform cerințelor caietului de sarcini
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
78081.24 MDL
ID
6f50ca6d-7efd-4b32-8db4-a642a9512a75
Документы процедуры покупки
anexe pentru ofertanți.docx
-Formulare obligatorii pentru ofertanți
Документация атрибуции
28.09.2021 7:52:50
anunt de participare.docx
-invitație de participare și instrucțiuni pentru ofertanți
Приглашение на участие
28.09.2021 7:52:50
anunț de participare.pdf
-invitație de participare și instrucțiuni pentru ofertanți
Приглашение на участие
28.09.2021 14:48:41
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
78,081.24
MDL
Период разъяснений:
28.09.2021 7:52:50 - 04.10.2021 9:00:00
28.09.2021 7:52:50 - 04.10.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
04.10.2021 9:00:00 - 08.10.2021 9:30:00
04.10.2021 9:00:00 - 08.10.2021 9:30:00