- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Информация о заказчике
Название
Serviciul Fiscal de Stat
Фискальный код / IDNO
1006601001182
Адрес
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.09.2021 17:00:33
Последнее изменение
27.09.2021 17:10:01
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Статус
Активный
Оценочная стоимость
167072.13 MDL
ID
59abe1ef-0278-4080-9958-4027a8a4f595
Документы процедуры покупки
anunt_de_participare ddf ungheni.pdf
Anunț de participare PDF
Приглашение на участие
27.09.2021 17:10:01
caiet de sarcini ddf ungheni (1).pdf
Caiet de sarcini (PDF)
Документация атрибуции
27.09.2021 17:10:01
declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor (word)
Документация атрибуции
27.09.2021 17:10:01
documentația standard de lucrări.docx
Documentația Standard de Lucrări (Word)
Документация атрибуции
27.09.2021 17:10:01
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
167072.13 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
167,072.13
MDL
Период разъяснений:
27.09.2021 17:10:01 - 02.10.2021 9:00:00
27.09.2021 17:10:01 - 02.10.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
02.10.2021 9:00:00 - 11.10.2021 9:00:00
02.10.2021 9:00:00 - 11.10.2021 9:00:00