- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Conform documentației de atribuire atașată în sistem
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Hamuri alpinism Ham complet Lanex Profi M-XL, black/red, XPSHPROFI
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 07.10.2021 17:04:25 До 31.12.2021 18:04:25
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.10.2021 14:00:00
Название лота : Mănuşi de alpinism cu degete Petzl CORDEX PLUS
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 07.10.2021 17:05:59 До 31.12.2021 18:05:59
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.10.2021 14:18:30
Название лота : Coardă statică alpinism (11 mm)
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 07.10.2021 17:07:50 До 31.12.2021 18:07:50
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.10.2021 14:37:00
Название лота : Accesoriu pentru coborâre optar
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 07.10.2021 17:08:50 До 31.12.2021 18:08:50
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.10.2021 14:55:30
Название лота : Accesoriu pentru coborâre stop Petzl Stop
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 07.10.2021 17:10:40 До 31.12.2021 18:10:40
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.10.2021 15:14:00
Название лота : Blocator Petzl Shunt, B03B - petzl
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 07.10.2021 17:11:50 До 31.12.2021 18:11:50
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.10.2021 15:32:30
Документы процедуры покупки
29.09.2021 16:23
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Specificațiile tehnice au fost întocmite în sctrictă conformitate cu cerințele autorității contractante, în special al efectivului implicat în exerciții de alpinism. Pe piață pot fi idențificați mai mulți producători și diverse modele de astfel de echipament, spre exemplu: Coardă statică Tendon Alpine 11 mm, Coardă statică Tendon Static 11 mm, L110TS, etc.
29.09.2021 16:29
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Denumirea echipamentului solicitat reflectă denumirea hamului complet ,,Lanex Profi M-XL”, dar nu producătorul. În cadrul procedurii de achiziții nu au fost solicitate produsele anumitor producători. Autoritatea contractantă va accepta oferta care corespunde tuturor cerințelor și specificațiilor tehnice solicitate, indiferent de țara de origine și producător.
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС27.09.2021 17:14:50 - 01.10.2021 10:00:00
01.10.2021 10:00:00 - 05.10.2021 10:00:00