- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al IP Soldănești
Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al Inspectoratului de poliție Soldănești
Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al Inspectoratului de poliție Soldănești
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.09.2021 16:42:21
Последнее изменение
27.09.2021 16:51:56
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al IP Soldănești
Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al Inspectoratului de politie Soldănești
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al IP Soldănești
145800 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
145,800.00
MDL
Период разъяснений:
27.09.2021 16:51:56 - 08.10.2021 9:00:00
27.09.2021 16:51:56 - 08.10.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
08.10.2021 9:00:00 - 12.10.2021 9:00:00
08.10.2021 9:00:00 - 12.10.2021 9:00:00