- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
apă potabilă ( 0,5L, 1,5L )
apă potabilă ( 0,5L, 1,5L )
apă potabilă ( 0,5L, 1,5L )
Информация о заказчике
Название
IMSP SCM Sf.Treime
Фискальный код / IDNO
1003600152592
Адрес
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Igor Bzovîi
Контактный телефон
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
27.09.2021 16:09:21
Последнее изменение
27.09.2021 16:13:24
MTender ID
Код CPV
41110000-3
-
Apă potabilă
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Apă potabilă - 0,5 L
Apă potabilă, purificată care se extrage din sondă arteziană sau de izvor (necarbogazoasă, carbogazoasă). Ambalaj de 0,5 L, admise la utilizare ca ambalaj pentru lichide alimentare. Trebuie să corespundă exigenţelor prevăzute de “Normele sanitare privind calitatea apei potabile” stabilite în Anexa nr. 2 la Hotărârea Guvernului nr. 934/2007. Ph 6.5-8.5. Mineralizare 0.2-0.5 g/l. Carbogazificare CO2- 3.0- 4.0 g/l. Transportarea bunurilor conform solicitărilor pe adresele: str. A.Russo 11, str.Cozmescu. Standarde de referință: FSSC 22000 - FOOD SAFETY SYSTEM CERTIFICATION
Статус
Активный
Оценочная стоимость
537500 MDL
ID
9da9b214-f67d-4363-8dce-59a9551ba950
Минимальный шаг
5375
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 08.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Apă potabilă - 0,5 L
537500 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
537,500.00
MDL
Период разъяснений:
27.09.2021 16:13:24 - 02.10.2021 9:00:00
27.09.2021 16:13:24 - 02.10.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
02.10.2021 9:00:00 - 07.10.2021 9:00:00
02.10.2021 9:00:00 - 07.10.2021 9:00:00