- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Информация о заказчике
Название
Consiliu Raional Ialoveni
Фискальный код / IDNO
1013601000624
Адрес
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.09.2021 14:57:35
Последнее изменение
01.10.2021 10:46:41
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Статус
Активный
Оценочная стоимость
1781700 MDL
ID
ff1f5ef5-2a59-4e7f-9ee4-2d59e230a11b
Минимальный шаг
17817
Срок действия договора
От 18.10.2021 10:46:37 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 18.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
29.09.2021 08:15
Ответ на разъяснение: Rechizitele sunt deja publicate, multumim!
Название лота : Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
1781700 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,781,700.00
MDL
Период разъяснений:
27.09.2021 15:04:18 - 03.10.2021 12:00:00
27.09.2021 15:04:18 - 03.10.2021 12:00:00
Период подачи заявок:
03.10.2021 12:00:00 - 15.10.2021 12:00:00
03.10.2021 12:00:00 - 15.10.2021 12:00:00