- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Tehnică de calcul (repetat)
Tehnică de calcul (repetat)
Tehnică de calcul (repetat)
Информация о заказчике
Название
DETS Buiucani
Фискальный код / IDNO
1007601009967
Адрес
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Stefan Neaga 19
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.09.2021 14:10:45
Последнее изменение
28.09.2021 10:27:27
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lotul 1
Lotul 1
Статус
Активный
Оценочная стоимость
571544 MDL
ID
d12df6cc-801b-448b-bc18-fd5ec703a5d4
Минимальный шаг
5715.44
Срок действия договора
От 18.10.2021 14:19:30 До 31.12.2021 15:19:30
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 08.10.2021 15:00:00
Название лота : Lotul 2
Lotul 2
Статус
Активный
Оценочная стоимость
47916 MDL
ID
172e4f4e-8c2e-46bd-8ce9-c0ea5afcb930
Минимальный шаг
479.16
Срок действия договора
От 18.10.2021 14:34:40 До 31.12.2021 15:34:40
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 08.10.2021 15:18:30
Документы процедуры покупки
Buna ziua, solicitam respectuos ca in specificatiile minime din caietul de sarcini sa inlocuiti in paranteza cerinta de maxim interactiv in minim interactiv din propozitia alaturata: Zona activă a ecranului (maxim interactiv imaginea proiectată) 156,5 cm W x 117,4 cm H, 195,6 cm (77 "") diagonală.
01.10.2021 15:24
Ответ на разъяснение: Avem nevoie de tablă interactivă după aceste date tehnice conform caietuliu de sarcini.
Corectati dimensiunea minima a tablei interactive pe care ati solicitat-o ca fiind minim de 11 cm.
01.10.2021 15:50
Ответ на разъяснение: Da, este indicat corect dimensiunea tablei care o dorim conform caietului de sarcini cu specificațiile tehnice (lățimea 164.4cm x înălțimea 126.2 cm x grosimea 11 cm)
Название лота : Lotul 2
47916 MDL
Название лота : Lotul 1
571544 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
619,460.00
MDL
Период разъяснений:
27.09.2021 14:36:51 - 04.10.2021 14:30:00
27.09.2021 14:36:51 - 04.10.2021 14:30:00
Период подачи заявок:
04.10.2021 14:30:00 - 07.10.2021 14:30:00
04.10.2021 14:30:00 - 07.10.2021 14:30:00