- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Информация о заказчике
Название
Consiliul Raional Criuleni
Фискальный код / IDNO
1007601008557
Адрес
4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str.31 August 108
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Criuleni Consiliul Raional
Контактный телефон
024822264
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
27.09.2021 10:23:53
Последнее изменение
12.10.2021 10:00:00
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
1435157.5 MDL
ID
94b865f1-8f61-4404-91a6-e9bcd838956e
Минимальный шаг
143.52
Срок действия договора
От 21.10.2021 13:03:41 До 31.12.2021 14:03:41
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 13.10.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
an2_69anunț drumuri2021.semnat.pdf
-invitație de participare
Приглашение на участие
28.09.2021 14:12:35
duae_consiliul raional criuleni.semnat.pdf
-Cerințe de calificare
Критерии квалификации и отбора
28.09.2021 14:12:35
reparatii drumuri etapa ii - caiete de sarcini.semnat.pdf
-Caiet de sarcini
Смета расходов
28.09.2021 14:12:35
an2_69anunț drumuri2021.semnat.pdf
-invitație de participare
Приглашение на участие
28.09.2021 14:12:35
duae_consiliul raional criuleni.semnat.pdf
-cerințe de calificare
Критерии квалификации и отбора
28.09.2021 14:12:35
reparatii drumuri etapa ii - caiete de sarcini.semnat.pdf
-caiet de sarcini
Смета расходов
28.09.2021 14:12:35
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
1,435,157.50
MDL
Период разъяснений:
28.09.2021 14:12:35 - 05.10.2021 10:00:00
28.09.2021 14:12:35 - 05.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
05.10.2021 10:00:00 - 12.10.2021 10:00:00
05.10.2021 10:00:00 - 12.10.2021 10:00:00