- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Antigel pentru autobuze
Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo Isuzu
Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo Isuzu
Информация о заказчике
Название
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Фискальный код / IDNO
1004600054327
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
24.09.2021 16:35:45
Последнее изменение
07.10.2021 9:03:29
MTender ID
Код CPV
24900000-3
-
Produse chimice fine şi produse chimice variate
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo
Antigelul trebuie să dețină aprobări MAN 324 SNF și DAF 74002
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
144000 MDL
ID
2deb2492-99b3-4d48-8a5d-39ed614476b1
Название лота : Antigel pentru autobuze de model Isuzu
Antigelul trebuie să dețină aprobări Cummins CES 14439 sau CES 14603
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
72000 MDL
ID
148165d4-233f-4270-869b-aff82be2b9f8
Документы процедуры покупки
declarația privind beneficiarii finali.docx
Formular privind beneficiarii finali
Документация атрибуции
24.09.2021 16:56:28
f-4.1-specificaţii-tehnice man vdl.doc
Formular specificații tehnice
Документация атрибуции
24.09.2021 16:56:28
f-4.2 specificaie de pret man vdl.docx
Formular specificații de preț
Документация атрибуции
24.09.2021 16:56:28
f-4.1-specificaţii-tehnice isuzu.doc
Formular specificația tehnică
Документация атрибуции
24.09.2021 16:56:28
f-4.2 specificaie de pret isuzu.docx
Formular specificația de preț
Документация атрибуции
24.09.2021 16:56:28
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
216,000.00
MDL
Период разъяснений:
24.09.2021 16:56:28 - 28.09.2021 17:00:00
24.09.2021 16:56:28 - 28.09.2021 17:00:00
Период подачи заявок:
28.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 17:00:49
28.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 17:00:49