- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Информация о заказчике
Название
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Фискальный код / IDNO
1007601009657
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
24.09.2021 16:28:10
Последнее изменение
15.10.2021 13:30:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
4750000 MDL
ID
64679f77-c3bb-4338-b8bf-5b4b40d44c12
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
4,750,000.00
MDL
Период разъяснений:
24.09.2021 16:45:42 - 11.10.2021 17:00:00
24.09.2021 16:45:42 - 11.10.2021 17:00:00
Период подачи заявок:
11.10.2021 17:00:00 - 15.10.2021 13:30:00
11.10.2021 17:00:00 - 15.10.2021 13:30:00