- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru" din subordinea DETS sec. Ciocana
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Информация о заказчике
Название
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Фискальный код / IDNO
1007601009565
Адрес
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Irina Braga Angela Chirița
Контактный телефон
022499661
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
24.09.2021 16:15:34
Последнее изменение
27.09.2021 12:17:22
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini.docx
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE DE LUCRĂRI
Документация атрибуции
24.09.2021 16:21:06
duae.doc
Eligibilitatea ofertantului 1. .Lipsa restanțelor la impozite, contribuții și taxe 2. Nu se află în proces de insolvabilitate ca urmare a unei hot. Jud. 3. Nu este inclus în lista de interdicție a operatorilor economici
Документация атрибуции
24.09.2021 16:21:06
caiet de sarcini.docx
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE DE LUCRĂRI
Документация атрибуции
27.09.2021 8:07:10
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
107250 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
107,250.00
MDL
Период разъяснений:
24.09.2021 16:21:06 - 28.09.2021 12:17:22
24.09.2021 16:21:06 - 28.09.2021 12:17:22
Период подачи заявок:
28.09.2021 12:17:22 - 30.09.2021 12:17:53
28.09.2021 12:17:22 - 30.09.2021 12:17:53